Slevy 10 %, 15 %, 20 %, 25%, 28 %. Stačí zadat při objednávání slevový kód uvedený na produktové fotografii a sleva se Vám v košíku odečte.

Pedag

Pedag pečuje o vaše chodidla a vaši obuv.

 

To vám může napovědět už samotný název - ten je totiž odvozen z latinského slova „pedes“, což znamená chodidlo. V našem sortimentu tak můžete najít exkluzivní vložky a kosmetiku pro obuv, dřevěné napínáky, tkaničky a další doplňky v té nejvyšší kvalitě.

 

Historie naší společnosti sahá až do roku 1955, kdy se zakladatel Hartmut Schelchen rozhodl pokrýt nedostatečnou nabídku v péči o chodidla a obuv v Německu. Lidé si jeho výrobky velmi rychle zamilovali, a tak se stal průkopníkem v tomto oboru. Právě on začal vyvíjet náš prémiový produkt VIVA®, první ortopedickou vložku na světě s patentem, která v sobě kombinuje nejlepší hovězinu a filtr z aktivního uhlí.

 

Firma pedag má svůj domov na okraji Berlína a čítá téměř 200 zkušených zaměstnanců, což není mnoho, ale právě v tom je jeho síla – pracujeme všichni pohromadě na jednom místě a díky tomu máme každý den možnost věnovat se všemu dopodrobna od A až do Z, i proto jsme velmi inovativní, flexibilní a vždy minimálně o krok napřed.

 

Při vývoji našich produktů spolupracujeme díky dosaženému mezinárodnímu renomé s těmi nejuznávanějšími ortopedy, chemiky a dalšími experty. Každému detailu přikládáme velkou důležitost - od výběru těch nejlepších materiálů přes pečlivý výrobní proces až po kontrolu hotového výrobku – proto je vše vyráběno ručně s důrazem na proslulou německou preciznost. A jelikož je naším posláním vaše zdraví a zdravý životní styl, zaměřujeme se především na přírodní materiály a výrobní procesy šetrné k životnímu prostředí, které kombinujeme s osvědčenými tradičními metodami. Jako důkaz jsme vyrobili např.  první ''eco-friendly'' impregnační sprej, později dokonce ucelenou řadu takovéto péče o obuv.

 

Kromě toho jsme známí a odlišní tím, že nedílnou součástí naší filozofie je osobní přístup a co nejbližší kontakt s našimi odběrateli a zákazníky, o čemž se lidé v České republice a na Slovensku přesvědčují s krátkou přestávkou dennodenně již téměř 30 let. Tohle všechno s námi v současnosti oceňují ve více než 50 zemích světa. 

 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem