Slevy 10 %, 15 %, 20 %, 25%, 28 %. Stačí zadat při objednávání slevový kód uvedený na produktové fotografii a sleva se Vám v košíku odečte.

OKBarefoot

Česká rodinná firma, která pro Vás vyrábí zdravotní a komfortní obuv již přes 20 let! Naše obuv si vás získá svou kvalitou zpracování, příznivou cenou, použitými prvotřídními materiály, jedinečnou konstrukcí, komfortními stélkami a integrovanou anatomii pro zdravou chůzi. Navíc vyrábíme obuv i ve více šířkách !

Svršky i podšívky obuvi jsou vyrobeny výhradně z usňových certifikovaných materiálů. Jako jedni z posledních výrobců stále přišíváme ručně svršek obuvi k podešvi zdravotní obuvi!   Tato výjimečná technologie výroby Vám poskytuje individuální přizpůsobení obuvi na Vaše nohy.

Obuv ORTO plus nabízí komfort, vhodnou šířku i prostor pro vaše chodidla! Tím zachovává přirozený tvar chodidel a zabraňuje deformitám prstů (hallux valgus, vbočené malíky, patní ostruhy, otlaky, drápovité prstce, přeložené prstce) Naše obuv napomáhá ke zlepšení zdravotního stavu dolních končetin a prevenci. Všechna vyráběná obuv obsahuje podporu nožních kleneb.

ORTO A BAREFOOT Český výrobce barefoot obuvi, je speciálně konstruovaná minimalistická obuv, která zprostředkovává chůzi naboso a poskytuje neomezený prostor pro Vaše chodidlo. Obuv je vyrobena s ultra tenkou a pružnou podešví. Při chůzi dochází k docílení maximálního spojení s povrchem. Obuv tak zprostředkuje dokonalé procvičení nohy i při chůzi po zdánlivě rovném povrchu! Svršek, podšívky i stélka obuvi jsou vždy vyrobeny z měkoučké italské usně.

 

Záznamy nebyly nalezeny...