12.4. OTEVÍRÁME PRODEJNU, Z PROVOZNÍCH DŮVODŮ OTEVŘENO V PONDĚLÍ AŽ OD 12:00

OKBarefoot

Česká rodinná firma, která pro Vás vyrábí zdravotní a komfortní obuv již přes 20 let! Naše obuv si vás získá svou kvalitou zpracování, příznivou cenou, použitými prvotřídními materiály, jedinečnou konstrukcí, komfortními stélkami a integrovanou anatomii pro zdravou chůzi. Navíc vyrábíme obuv i ve více šířkách !

Svršky i podšívky obuvi jsou vyrobeny výhradně z usňových certifikovaných materiálů. Jako jedni z posledních výrobců stále přišíváme ručně svršek obuvi k podešvi zdravotní obuvi!   Tato výjimečná technologie výroby Vám poskytuje individuální přizpůsobení obuvi na Vaše nohy.

Obuv ORTO plus nabízí komfort, vhodnou šířku i prostor pro vaše chodidla! Tím zachovává přirozený tvar chodidel a zabraňuje deformitám prstů (hallux valgus, vbočené malíky, patní ostruhy, otlaky, drápovité prstce, přeložené prstce) Naše obuv napomáhá ke zlepšení zdravotního stavu dolních končetin a prevenci. Všechna vyráběná obuv obsahuje podporu nožních kleneb.

ORTO A BAREFOOT Český výrobce barefoot obuvi, je speciálně konstruovaná minimalistická obuv, která zprostředkovává chůzi naboso a poskytuje neomezený prostor pro Vaše chodidlo. Obuv je vyrobena s ultra tenkou a pružnou podešví. Při chůzi dochází k docílení maximálního spojení s povrchem. Obuv tak zprostředkuje dokonalé procvičení nohy i při chůzi po zdánlivě rovném povrchu! Svršek, podšívky i stélka obuvi jsou vždy vyrobeny z měkoučké italské usně.

 
890
188018901880
Boty s vnitřní délkou v daném rozpětí (konkretní vnitřní délka je v tabulce)
Období
Velikost (EU)

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem