Slevy 10 %, 15 %, 20 %, 25%, 28 %. Stačí zadat při objednávání slevový kód uvedený na produktové fotografii a sleva se Vám v košíku odečte.

Vivobarefoot

V roce 2004 se britská společnost Terra Plana stala průkopníkem v kategorii barefoot (bosé) obuvi. V tomto roce na trh uvedla boty značky Vivobarefoot (Vivo znamená latinsky žít, barefoot znamená anglicky bos), první barefoot boty, které měly patentovanou ultra tenkou podrážku odolnou proti oděru s ochranou proti propíchnutí. Tato podrážka nabízí maximální senzorickou zpětnou vazbu mozku a zároveň největší možnou ochranu chodidlům.

Lidské chodidlo je s 26 kostmi, 33 svaly a více jak 200 000 nervovými zakončeními dokonalé dílo přírody, které netřeba trýznit neforemnou podrážkou a úzkými botami. 70% vjemů z chůze či běhu pochází z nervových zakončení chodidel. Čím přímější je kontakt chodidla se zemí, tím přirozenější je Váš pohyb i odezva na prostředí ve kterém se pohybujete.

V roce 2010 zveřejnila Americká akademie fyzikální medicíny a rehabilitace a také Harvardská univerzita studie potvrzující fakt, že běhání naboso redukuje zranění, spoří výdej energie a zdokonaluje techniku běhu.

Jelikož chodit bos dnes nelze všude, vzrostl požadavek na výrobu bot, které se co nejvíce bosé chůzi přibližují. Zároveň ale poskytnou dokonalou ochranu proti zranění před ostrými předměty a ochrání nohy před klimatickými vlivy počasí. Proto za vědecké podpory vznikla značka VIVOBAREFOOT nabízející nejširší nabídku barefoot (bosých) bot na trhu. Boty VIVOBAREFOOT mají rozdílné druhy tenkých podrážek určených do města, k běhání na silnici, v terénu, boty do přírody, fitness, i do hor, aby si vybral opravdu každý.

VIVOBAREFOOT je značka, která u všech svých výrobků klade důraz na co nejmenší zatížení životního prostředí. Proto při jejich výrobě využívá recyklované i recyklovatelné materiály, materiály z místních zdrojů s využitím ekologicky šetrných výrobních postupů, s důrazem na funkčnost, komfort a kvalitu.

VIVOBAREFOOT je nová značka obuvi na českém trhu, za jejíž výběr vás budou vaše nohy milovat a donesou vás dál.

Benefity VIVOBAREFOOT:

  • Lehkost a pohodlí, kdy se boty přizpůsobují vaší noze a ne naopak.
  • Většina bot je vyrobena z vodě odolných nebo vodotěsných materiálů.
  • Přírodní svršek z usně nebo alternativa ve veganské úpravě.
  • Recyklovatelná antibakteriální vnitřní vložka.
  • Prodyšné, odnímatelné a pratelné vložky.
  • Boty jsou anatomicky tvarované k ose nohy, díky čemuž umožňují přirozený pohyb prstů, důležitý pro správnou funkci nohy.
  • Dokonalý a účelný design.
  • Lehkost a flexibilita. Podporují přirozený rozvoj všech svalových skupin nohou vedoucí k jejich posílení a zdraví.
  • Výroba v prověřených továrnách, které nezaměstnávají děti, ani dělníky za neúměrně nízkou mzdu (nezávisle kontrolováno).
 

Nejprodávanější

3690
4980136904980
Značky
Velikost (EU)
Vnitřní délka (Měřidlem Plus12)
Vnitřní šířka

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem