Slevy 10 %, 15 %, 20 %, 25%, 28 %. Stačí zadat při objednávání slevový kód uvedený na produktové fotografii a sleva se Vám v košíku odečte.

Pegres

Dělat děti šťastnějšími je jejich poslání

Děti koukají na svět s jiskřičkami v očích. Udivují je maličkosti a úplně obyčejné věci. Očička jim svítí, když si hrají a zkoumají svět. Jsou okouzleny a fascinovány, když si užívají svobodně hru se svými kamarády a třeba zjišťují, kolik písku se jim vejde do formičky, kolik penízků do pokladničky nebo jak rychle můžou sníst celou čokoládu. Kouzelné je na tom to, že žádné dítě není stejné, stejně tak, jako nejsou stejné jejich nožky. A to milujeme!

Tuto krásnou rozmanitost dětské jedinečnosti chceme podporovat. Ušít botičky pro všechny nožičky, to je náš velký sen.

Přejeme si vidět jiskření v dětských očích, když si vybírají botičky. Chceme, aby se z této zdánlivě obyčejné chvíle stal pro děti zážitek.

Bosé Pegresky

V jednoduchosti je krása a právě na jednoduchost vsadily Bosé Pegresky. Kolekce je designovaná do přírodních barev a ušita z kvalitních kůží. Botičky jsou velmi měkké, ohebné a uvnitř je více prostoru pro dětské prstíky. Díky všem těmto vlastnostem se nožky cítí v Bosých Pegreskách svobodně a bez omezení.

Bosé Pegresky se staly trendem dětského obouvání.

 

Nejprodávanější

479
247014792470
Značky
Velikost (EU)
Vnitřní délka (Měřidlem Plus12)
Vnitřní šířka

Stránka 1 z 1 - 55 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 55 položek celkem