Slevy 10 %, 25%, 28 %. Stačí zadat při objednávání slevový kód uvedený na produktové fotografii

Liliputi

 Již od začátků upřednostňovali nevychozené chodníky.

I při zrození značky Liliputi inspirovalo zakladatele firmy to, aby nabízely řešení pro rodiny s malými dětmi, které by jim zajistilo zdravý a radostný vztah a možnosti v každodenním životě. Během několikaletých zkušeností a při stále rostoucí poptávce zjistili, že se jejich názory a přesvědčení ohledně výchovy a obchodu setkávají s potřebami rodin, které se snaží o vytvoření a udržení harmonických vztahů v dnešním uspěchaném, často neosobním světě.

Kvalita ze srdce Evropy
Všechny produkty Liliputi a stejně tak i použité materiály pocházejí z EU. Boty byly vyrobeny ručně podle vlastních návrhů, resp. ve spolupráci se šikovnými designéry při použití kvalitních materiálů. Tyto skutečnosti jsou zárukou toho, aby byla zajištěna stanovená úroveň kvality.

Ceny jsou přesto konkurenceschopné,
protože produkty Liliputi jsou prodávány většinou přímo konečným zákazníkům, resp. přes velkoobchodní partnery. Tím pádem nevznikají náklady jako v klasickém obchodním řetězci (výrobce - distributor - maloobchod - zákazník) a ceny pro zákazníky jsou srovnatelné s cenami podobných výrobků vyráběných ve velkých asijských továrnách.

Namísto klasického marketingu
se firma Liliputi snaží o budování osobnějších vztahů se zákazníky. Namísto drahých reklamních kampaní investuje do udržení jimi nabízené kvality a neustálého vylepšování produktů.

 

Nejprodávanější

649
8461649846
Značky
Boty s vnitřní délkou v daném rozpětí (konkretní vnitřní délka je v tabulce)
Období
Velikost (EU)

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem