Slevy 10 %, 15 %, 20 %, 25%, 28 %. Stačí zadat při objednávání slevový kód uvedený na produktové fotografii a sleva se Vám v košíku odečte.

Camper

Camper jsou španělské boty se směsí humoru, designu a nejvyšší kvality. Pohodlné boty od Campers představují stálý pojem již několik let. Díky Camperu můžete Vaše děti nechat běhat v pohodlných botách. Campers jsou boty navrhované se směsí moderních doteků i rodinných tradic. Firma Camper byla založena roku 1975 ve Španělsku, její historie však sahá ještě mnohem dál. Roku 1877 otevřel Antonio Fluxa moderní zařízení na výrobu bot. Později převzal zodpovědnost za výrobu těchto bot jeho syn a nakonec to byl jeho vnuk, kdo založil slavnou značku Camper, jak ji známe dnes. Se svou dlouhou tradicí výroby obuvi vyrábí společnost boty, které jsou současně kreativní a exkluzivní. Camper dokonale ztělesňuje svobodu a životní styl Španělska, přičemž nikdy nepřehlíží hlediska komfortu a kvality svých bot.
Boty Camper – jedinečný styl a pohodlí
„Znovuobjevte svou realitu a začněte od bot“ – tak zní motto firmy Camper. Heslo perfektně popisuje boty této španělské značky.

 

Nejprodávanější

605
350016053500
Značky
Velikost (EU)
Vnitřní délka (Měřidlem Plus12)
Vnitřní šířka

Stránka 1 z 1 - 35 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 35 položek celkem