Slevy 10 %, 15 %, 20 %, 25%, 28 %. Stačí zadat při objednávání slevový kód uvedený na produktové fotografii a sleva se Vám v košíku odečte.

Collonil

Naši společnost jsme založili v r. 1994, kdy jsme získali výhradní zastoupení předního světového producenta impregnačních, ošetřujících a čisticích prostředků na usňové výrobky zn. Collonil.

Značka Collonil – to je záruka vysoké kvality a užitných vlastností všech výrobků. Její produktové řady zabezpečují tu nejlepší péči o obuv, koženou galanterii, kožený nábytek a oděvy.

Firma Collonil klade velký důraz na ochranu životního prostředí a proto vyvinula řadu Organic při jejíž výrobě z cela upustila od použití chemických látek a výrobky jsou vyrobeny z 90% přírodních látek s použitím pravého olivového a avokádového oleje, a také výtažků z bambusu.

Firma Collonil patří také mezi první výrobce, kteří  začali využívat nejnovější NANO technologie s použitím NANO částic na výrobu přípravků pro péči o usňové a textilní výrobky a také přírodních látek, čímž jsou tyto výrobky zn. Collonil velmi šetrné k životnímu prostředí.

Novou řadou Outdoor, prověřenou himalájskými expedicemi v nejnáročnějších klimatických podmínkách, se řadí mezi přední odborníky pro péči a ochranu o extrémně namáhanou obuv a vybavení do přírody.

Během let jsme získali řadu zkušeností a byli jsme firmou Collonil uznáni za specialistu , za což nám byl udělen "Certifikát specialisty v oblasti ošetřování a údržby obuvi, oděvů a dalších výrobků z usní a textilu."

V r. 2010 jsme rozšířili svou činnost o punčochové zboží zn. Ander (samodržící punčochy, punčochové kalhoty, legíny a podkolenky).

Punčochové zboží zn. Ander – to je především TOP kvalita, nejširší výběr barev  a bezkonkurenční ceny.

Naši obchodní partneři využívají celou řadu bezplatných služeb od optimalizace výrobků přes profesionální proškolení prodejního personálu po pravidelnou péči a pomoc přímo na prodejnách. Rychlé vykrytí objednávek a žádné množstevní limity odběrů jsou dalším bonusem vzájemné spolupráce.

 

Záznamy nebyly nalezeny...