Konec letní prázdninové otevírací doby. Od 3.8 opět každý den v týdnu a sobota.

Kiuu

Kiuu jsou 100% barefoot boty německé výroby. Vysoká kvalita zpracování i použitých materiálů. 2mm silné podrážky jsou dodávané známou barefoot značkou Zaqq. Jsou flexibilní, protiskluzové a otěruvzdorné, vyrobené z přírodního kaučuku. Ohebnost podrážky je velmi dobrá hned od začátku a používáním bota ještě více změkne.

Barefoot boty Kiuu mají zero drop, tedy nulový rozdíl mezi patou a špičkou. Z bočního pohledu to tak pod patou nevypadá, jde ovšem pouze o optický klam, uvnitř je bota zcela plochá. Jsou vhodné pro velmi úzké nohy. Tvar ideální pro dominantní palce. Prostor pro ostatní prsty je ale oproti palci menší - vhodné tedy pro nohy, kde se délka prstů od palce k malíku rychle stáčí směrem dolů. K dispozici jsou tři modely - nižší Funtastic, Huggy a nízký tkaničkový Cherry. Svrchní materiál může být velurová kůže, merino vlna, nebo vegan textilie broušeného vzhledu (vypadá jako velurová kůže) Velur: Jedná se o jemnou semišovou kůži s měkkou povrchovou strukturou, která dodává botě sametový lesk. Uvnitř je pružná, prodyšná, hladká kůže. Vegan: 100 % veganský materiál. Vzhledem a strukturou jsou boty podobné veluru. Mají jemný, hedvábně matný vzhled, samotná tkanina je velmi prodyšná, odolná proti roztržení, stálobarevná. Merino: 100 % přírodní merino vlna, největší možný komfort při nošení, v létě chladí, v zimě hřeje.

Žádná z variant není voděodolná, je třeba boty naimpregnovat. Čištění hadříkem a jemným kartáčkem, ideálně určeným pro semišovou obuv (zvláště u merino varianty pozor na drsnější kartáčky, které by mohly vlnu vytrhat).

 
1295
1296112951296
Boty s vnitřní délkou v daném rozpětí (konkretní vnitřní délka je v tabulce)
Období
Velikost (EU)
 • barfusschuhe kiuu rosa 1000px IMG 1447OYFcu7fDQEP6E 600x600 3539/CEL/35/KAT
  Kiuu Huggy Velur Aprikot
  Skladem (1 ks) Značka: Kiuu

  Celoroční boty z velurové kůže

  Původně: 1 850 Kč
  Ušetříte: 555 Kč (–30 %)

  1 295 Kč

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem