Konec letní prázdninové otevírací doby. Od 3.8 opět každý den v týdnu a sobota.

Fiorino

Fiorino jsou ručně šité capáčky z nejkvalitnější Italské kůže, která je prodyšná a udrží dětské nožičky suché celý den. Zároveň je zdravotně nezávadná a šetrná k životnímu prostředí. Snadno se nasazují a díky pružnému kotníku dobře drží. Neklouzavá kožená podrážka pomáhá dětem zvládat první nejisté krůčky a chrání chodidlo před poraněním. Kožené capáčky jsou pohodlné, nijak nožičku neomezují. Měkká kožená podrážka umožňuje dětem zapojit při chůzi i prstíky a svaly v chodidle, což je důležité pro rozvoj rovnováhy a správný vývoj nožiček. Kožené capáčky jsou vhodné pro lezoucí děti, stejně tak pro děti, které dělají první krůčky i pro větší děti jako zdravá alternativa bačkůrek.

Capáčky Fiorino nabízíme v několika provedeních pro maximální pohodlí dětských nožiček. Model Clasic sedí na širší nožky s vysokým nártem. Užší varianta na normální až úzké nohy s nízkým nártem. Novinka Faster má podrážku z dvou vrstev kůže s antibakteriální stélkou a protiskluzovou gumovou aplikací.

 Kožené capáčky jsou vyrobené z nezávadné kůže, která splňuje evropskou normu EN71, jsou použity netoxické barvy. 

Pro určení správné velikosti je třeba přidat 1 cm do změřené nožičky dítěte.

Údržba obuvi: Nečistoty otírejte vlhkým hadříkem s přídavkem mýdlové vody. Capáčky je možné ručně vyprat na 30 °C, nesušit u zdrojů tepla.

fiorino

 
485
4861485486
Boty s vnitřní délkou v daném rozpětí (konkretní vnitřní délka je v tabulce)
Období
Velikost (EU)

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem