FARE BARE růžovo-modré sandále 5164251

Neohodnoceno
 
Novinka Efekt lupa
 

Dětské FARE BARE sandále.

690 Kč
Značka Fare
Kategorie Fare
Zvolte variantu
FARE BARE růžovo-modré sandále 5164251 27
Letní
Kategorie 17 - 17,9 cm
Skladem (1 ks) 690 Kč
   
 

Nové modely typové řady FARE BARE se odlišují od běžné klasické produkce především výrazně větším prostorem v prstové části. Mají ambici neomezovat vývoj nohy zejména v přední části chodila, kde poskytují mnohem větší prostor. Vynikají také svojí lehkostí a vysokou flexibilitou.

Tyto nové sandálky nesou označení „Economic“. Proč zrovna „Economic“? U vývoje těchto modelů byl kladen důraz zejména na racionalitu a ekonomičnost. Na základě požadavků zákazníků jsme pro tyto modely zvolili materiály šetrnější k přírodě.
     
Svršek je zhotoven z netkané textilie, která je díky svým skvělým vlastnostem alternativou za přírodní useň. Tyto modely jsou rovněž ekonomicky méně náročné na výrobu, uvedeny na trh budou za atraktivní zaváděcí cenu.

Podešev je vyrobena z termokaučuku, který je velmi flexibilní. Tato obuv je proto velmi ohebná nejen příčně, ale i podélně.
Modely FARE BARE jsou vybaveny dvěma vkládacími stélkami - viz. foto. Horní stélka je funkčně i vzhledově obdobou klasického provedení. Druhá, spodní stélka má za úkol umožnit uživateli doregulovat si potřebný prostor uvnitř obuvi. Velmi snadno se v případě potřeby odstraní a nebo naopak, doplní o další vrstvu. Výrobce bude také nabízet možnost si tuto regulační stélku samostatně dokoupit. Výhodou tohoto inovativního řešení je to, že odstraněním jedné vrstvy stélek je možné prostor zvětšit.

Tabulka vnitřní velikosti

Měřeno námi měřidlem Plus 12 (délka) a digitálním měřidlem Clevermess (šířka)

 Velikost 23 24 25 26 27
 Vnitřní délka (s jednou stélkou) 15,2 cm  15,9 cm 16,4 cm   17 cm  17,8 cm
 Vnitřní šířka (s jednou stélkou) 7 cm  7 cm  7,1 cm  7,2 cm 7,4 cm