Slevy 10 %, 25%, 28 %. Stačí zadat při objednávání slevový kód uvedený na produktové fotografii

FARE BARE celoroční barefoot boty 5516161-2

Neohodnoceno
 
  • 1 z 3
 

celoroční boty s membarnou

1 600 Kč
Značka Fare
Kategorie Fare
Zvolte variantu
Kategorie 20 - 20,9 cm
Celoroční
32
Skladem (1 ks) 1 600 Kč
   
 

Celoroční štróblovaná kotníková obuv s membránou a se zapínáním na suchý zip. Našívací (štróblovaná) stélka umožňuje lepší ohyb boty. Vrchový materiál: přírodní hovězinová useň lícová. Podšívka: textilní materiál s výbornými sacími schopnostmi. Podešev je vyrobena z termokaučuku, který je velmi flexibilní příčně, ale i podélně.

Velmi důležitou předností tohoto modelu je jeho vodě nepropustnost, jelikož je vybaven velmi kvalitní a osvědčenou klima membránou, která nedovolí prostup vody dovnitř, zároveň však umožňuje odvod tělesných par směrem ven z obuvi.

Modely typové řady FARE BARE se odlišují od běžné klasické produkce především výrazně větším prostorem v prstové části. Mají ambici neomezovat vývoj nohy zejména v přední části chodidla, kde poskytují mnohem větší prostor. Vynikají také svojí lehkostí a vysokou flexibilitou.

Tyto modely FARE BARE jsou vybaveny dvěma vkládacími stélkami - viz foto. Horní stélka je funkčně i vzhledově obdobou klasického provedení. Druhá - spodní stélka má za úkol umožnit uživateli doregulovat si potřebný prostor uvnitř obuvi. Velmi snadno se v případě potřeby odstraní nebo naopak doplní o další vrstvu. Odstraněním jedné vrstvy stélek je možné prostor zvětšit.

Tabulka vnitřní velikosti

Měřeno námi měřidlem Plus 12 (délka) a digitálním měřidlem Clevermess (šířka) v cm

 Velikost 28 29 30 31 32
 Vnitřní délka  18,3 19,3 19,9 20,7 21,3
 Vnitřní šířka  7,5 7,6 7,8 8 8,2

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: